Münferit Yüzme Turu

Her sene Pazar Günleri sezonda Haziran ile Eylül ayları arasında 1 kişi veya grup halinde rezervasyon ile katılabilirsiniz.

Kişiye Özel Yüzme Turu

Sezon boyunca istediğiniz zaman diliminde size özel turlarımız. Yatlar ile yapılmaktadır. Yatlarımız Minimum 12 kişi Maksimum 20 Kişiliktir.

Şirketlere Özel Yüzme Turu

Sezon boyunca istediğiniz zaman diliminde 300 kişiye kadar yüzmeye elverişli büyük teknelerimiz ile şirket çalışanları için düzenlenmektedir.

Boğaz ve Adalar da Yüzme Turu

Param yetmedi vaktim yoktu, şehirden ayrılamadım, mavi tura çıkamadım demeyin. Sizler için İstanbul'da Mavi Turları başlattık. Tıpkı ege ve Akdeniz turlarındaki gibi, özel teknelerimizle Boğazın eşsiz ve güzel koylarına gidiyor, güneşlenilip yüzmenizi sağlıyoruz. Öğlen teknede mangal keyfi ve sabah boğazda açık büfe kahvaltısıda cabası. İstanbul Mavi Turda gün erken başlıyor. Sabah saat 10.00 dedi mi, teknemizin kalkacağı yer olan Çamlıbahçe Bebek'te hazır olmalısınız. Bütün yolcular bindikten sonra özel teknemizle boğazdan karadenize doğru hareket ediyoruz.

Yüzme Yerine Varış

Yolculuk yaklaşık 1.30 - 2 saat sürüyor. Bu süreyi kahvaltıya ayırdık. Açık büfe kahvaltıdan peynirlerinizi, reçellerinizi, bal, salam, kaşar peyniri gibi kahvaltılıklarınızı alıp taze demlenmiş çayınızla boğazın güzelliklerini seyredebilirsiniz. Kahvaltı servisimiz bittiği an, noktamızı ulaşmış bulunuyoruz.

Öğlen Yemeği

Sizler deniz ve güneşin keyfini çıkartırken, bizler günlük özel hazırlatmış olduğumuz köftelerimizi mangala atıyor ve 14.30'da verilecek öğlen yemeğine hazırlanıyoruz. Bu arada Dj eğlencemiz tüm hızıyla devam ediyor.

Dj Müzik ve Eğlence

Binişten itibaren Dj eğlencemiz başlıyor. Gün ilerledikçe ritmimiz artıyor. Dj arkadaşımız düzenlediği çeşitli yarışmalarla keyifli anlar yaşamınız sağlıyoruz. 16.30'da hareket saati ve geri dönüş başlıyor.

Yüzme Turumuz geri dönüş yoluna başlayarak bitmeye yaklaşırken tüm günün yorgunluğunu atacak çay servisimiz de başlıyor. Saatlerimiz 18.00'i gösterdiğinde kalkış yerimize varılarak turumuz sonlanıyor.