Firma Profilimiz

yuzmeturu.com PROJECTGRUP REKLAM & ORGANİZASYON HİZMETLERİ kuruluşudur. Projectgrup 2004 senesinde reklam faaliyetleriyle işe başlamış olup 2007 senesinde boğaz turu ve tekne turu organizasyonlarına başlamıştır.“Projectgrup kaliteli hizmet ve yenilikçi düşünceyi kendine düstur edinmiş,tüm organizasyonlarında bunu uygulama, geliştirme gayretindedir.Her sene hizmetlerinin üstüne koyarak ilerleyen firmamız kurulduğundan bugüne kadar 70.000 Kişiye ulaşmış ve ilerideki yıllarda 1.000.000 kişiye hizmeti hedef almıştır.”

yuzmeturu.com ismi altında boğaz turu ve tekne turlarına başlayan firmamız yüzme turu, akşam yemekleri, düğün, nişan, şirket yemekleri ve boğaz turu organizasyonlarında boğazda bir çok isimli tekneyle çalışmaktadır.

Misyonumuz

İki kıtayı ayıran boğaz ve İstanbul'u çevreleyen deniz. İstanbul'da yaşayanların bunca güzelliğe rağmen denize girebilecek bir yer bulamaması bizi hareketlendirdi ve İstanbul Boğazının görülmemiş koylarıyla insanları yüzme turu ile buluşturmak istedik. Amacımız bunu uygularken İstanbul'un zerafetine ve asaletine yakışanın olmasıdır.

Yüzme Turu Hakkında

Yüzme Turu Sezonda Her pazar Avrupa Yakasından teknemizin bağlı olduğu Çamlıbahçe Otobüs durağı arkasından saat 10.00'da başlamaktadır. Anadolu Yakasından gelecek katılımcılar için ise 10.30'da Kuleli Askeri Lisesi önünden hareket etmektedir. Hareket ile beraber 10.30-11.30 arasındaki açık büfe kahvaltımız başlar. 14.30 gibi öğlen yemeğimiz servise hazırdır. 16.30 gibi yüzme yerinden hareket edilir. Dönüş yolunda çay ikramımız yapılmaktadır. 17.30-18.00 gibi hareket noktalarına geri dönülerek turumuz sonlanmış olur.

Hizmetlerimiz

İstanbul Boğazında; yüzme turları, tekne kiralama, yat kiralama, münferit katılımlı turlar, kişilere ve gruplara özel turlar, boğaz turları, akşam turları, fasıl turları, teknede iftar yemeği, yatta iftar yemeği, mehtap turları, adalar turu, teknede kokteyl, teknede seminer, teknede akşam yemekleri, teknede düğün, teknede nişan, teknede kına geceleri.

Yüzme turlarımız haricinde tekne ile ilgili olarak tüm turlar yapılmaktadır. Tekne görsellerimizi, hizmetlerimizi ve menülerimizi www.vipbogazturu.com adresimizden görebilirsiniz.